niedziela, 22 kwietnia 2012

Moje dalsze bazgranie...

Z góry zapowiadam,że to dalsza moja nauka bazgrania ołówkiem,będę tak długo bazgrać,aż mi wyjdzie coś konkretnego:)

8 komentarzy:

 1. Ale jaja,znowu coś na blogach namieszali,chciałam napisać posta i otwarła mi się całkiem inna strona niż zawsze i nie mogę się tam połapać,ale udało mi się napisać tylko jest jeden problem,chciałam post edytować,hmmm....ale gdzie? Nie wiem gdzie,może któraś z Was też tak ma,że nie widać "Edytuj"? a może ja już ślepa jestem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo piękne te Twoje bazgraniny, hmmm, może nam się rodzi nowy talent, co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu powiem tak, chciałabym tak umieć bazgrać, to by mi wystarczyło, naprawdę to ja mam dwie lewe ręce do rysunku i malowania, a tak bym chciała chociaż kwiatki rysować. Pozdrawiam słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że masz potencjał, musisz jeszcze ćwiczyć. Z mojej strony rada - nie naciskaj tak mocno ołówka, lepiej 5 lżejszych kresek niż 1 mocna. Zwłaszcza konturów to się tyczy, bo w środku ok. Powodzenia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za miłe słowa:)Artsajke bardzo dziękuję za pomoc i doradę,lubię jak mi ktoś może coś doradzić,bo wiadomo,że są to moje początki,a każdy początek jest trudny,jeszcze mi to nie wychodzi tak jak powinno i jestem Wam wdzięczna za każdą pomoc:)Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Was wszystkich:)

  OdpowiedzUsuń
 6. To nie żadne bazgranie to piękne projekty,
  najbardziej podoba mi się wazon z kwiatami,
  pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych owocnych wyników:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak tak dalej będziesz bazgrać
  to może być jeszcze o Tobie głośno :)
  Coraz lepiej kochana
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń