poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Nauka malowania kwiatków:)

8 komentarzy:

 1. Wspaniały jest,bardzo mi sie kolorystycznie podoba:)Ty wyraznie jestes nasz blogowy Van Gogh:)Rob tak dalej,to bedziemy wszystkie kupowały farby:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś niepoprawną kusicielką :)
  malujesz tak ładnie ,że aż Ci zazdraszczam
  i mam ochotę też malować
  kusisz kochana,oj kusisz

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuję Wam za miłe słowa,jak widać jeszcze nie mam tego daru malowania w sobie,ale myslę,że pomalutku się wrobię,a Wy kupujcie farby i próbujcie razem zemną:)Asiu,a Ty nie zastanawiaj się tylko maluj,bo wiem,że masz jakieś tam farby w domu,wiem,że masz wszystko to co ja hihi:)

  OdpowiedzUsuń
 4. No mam farby,jakies bloki tez,ale talentu za grosz:(A tak serio..to chciałabym i boje sie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Asiu,a czego się boisz?Przecież jak zniszczysz kartkę to wyrzucisz (przecież masz więcej kartek niż jedną),widzisz sama,ze ja tez nie umiem,a Ty masz talent do wszystkiego,haha, znam Cię z tej strony!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. akurat i kto to mowi:)Kobieta- kombajn do robótek ręcznych:).To nie kwestia kartek ale strachu przed osmieszeniem sie przed samym soba.Wole zyc marzeniami ze maluje jak Matejko:)Rzeczywistosc moglaby mnie zabic:(

  OdpowiedzUsuń
 7. Przecież ja też się ośmieszam sama siebie,ale przecież jak to się mówi każdy ma jakiś dar i każdy powinien się cieszyć z tego co zdziała swoimi rękoma,ja też się śmieję z tego co namaluję,ale z drugiej strony i tak się z tego cieszę,bo jak zrobiłam tak zrobiłam,ale zrobiłam sama i z tego najwięcej się cieszę,a Ty Asiu bierz się do roboty,bo kiedyś z nas może ludzie wyrosną:)

  OdpowiedzUsuń
 8. I wystawe prac plastycznych zrobimy w Oleśnie (zeby bylo sprawiedliwie pod wzgledem kilometrow).A Magaro bedzie naszym czlowiekiem na tamtym terenie:)

  OdpowiedzUsuń